בזול.נט

כל מה שחשוב לדעת כדי להעביר את החיים בזול

סימילאק מבצע

1 min read
קניות בסופר

סימילאק מבצע


.


סימילאק מבצע מתייחס לתמ"ל משווק בארץ על ידי חברת פרומדיקו, התופס קרוב לחמישים אחוז משוק תחליפי חלב אם בישראל. אנו מזמינים אתכם לסקור את המבצעים השונים המוצעים על תמ"ל סימילאק ברשתות השיווק השונות ובאתרי הרכישות הקבוצתיות, המציעים קופונים עבור מותגי סימילאק כמו סימילאק גולד, סימילאק שלב 2.

סימילאק קופון הנחה באתר האינטרנט של החברה

אתר האינטרנט של חברת סימיאלק מעניק את האפשרות להוריד ישירות מהאתר קופונים לרכישה בהנחה של מוצרי סימילאק במגוון רשתות שיווק. גובה ההנחה משתנה מעת לעת, אך איננו מותנה ברכישה של מוצרים או כמות כלשהי. לצפייה במבחר סימילאק קופונים לחצו על הקישור, שם תוכלו למצוא גם קופונים עבור סימילאק גולד.

סימילאק השוואת מחירים באתר מיי סופרמרקט

אתר My Supermarket הינו אתר השוואת מחירים המאפשר השוואת מחיריהם של מוצרים שונים, ביניהם גם של תמ"ל סימילאק. המחירים המוצגים באתר הינם המחירים של תחליף החלב כפי שנמסרו לאתר על ידי רשתות השיווק השונות השותפות לאתר: רמי לוי, שופרסל, ויקטורי, יינות ביתן, מגה, מחסני השוק. ניתן לראות בין היתר סימילאק מבצעים ורכישות בהנחה. לחצו על הקישור כדי לצפות במחירים של מותגי סימילאק השונים ברשתות השיווק, כמו סימילאק גולד ועוד.

סימילאק קופונים לרכישה קבוצתית באתר עזריאלי

אתר עזריאלי.קום מציע קופונים במסגרת רכישה קבוצתית של מוצרי מותג סימילאק על סוגיו השונים. שימו לב כי הרכישה המוזלת באתר מתבססת על רכישה בכמות הנעה בין 4 ל-6 יחידות ולכן ייתכן כי ערוץ מכירה זה איננו מתאים לכל אחד. איסוף המוצר אפשרי במסגרת איסוף עצמי ללא עלות או במשלוח עד הבית תמורת תשלום המשתנה מעת לעת על פי הרשום באתר. לחצו על הקישור כדי לצפות במגוון סימילאק קופונים באתר עזריאלי.

סימילאק גרופון

גרופון הינו אחד מאתרי הקופונים הגדולים בישראל וככזה הוא מציע מגוון קופונים והנחות עבור סוגי סימילאק שונים, במחירים אטרקטיביים המוצעים על סמך רכישה קבוצתית של כמות גדולה של המוצר. קופונים סימילאק המוצעים באתר גרופון מציעים לכם לרכוש חבילות שבין 3 ל-6 חבילות של המוצר במחירים מפתים. ניתן לבחור באופציה של איסוף עצמי ללא עלות או במשלוח עד הבית בתוספת תשלום. לחצו על הקישור כדי להתרשם ממגוון קופונים סימילאק גרופון.

סימילאק סופר פארם

מותגי סימילאק מוצעים לרכישה באתר של רשת סופר פארם המציעה רכישה באמצעות אתר האינטרנט של החברה וקבלת המוצרים במסגרת איסוף עצמי בסניפי הרשת או במשלוח עד הבית תמורת תשלום נוסף. מחירי סימילאק סופר פארם המוצעים בקישור הינם המחירים במסגרת שירותי האקספרס של הרשת, וניתן להתרשם לגבי מבצעים והנחות המוצעים על תמ"ל סימילאק סופר פארם.


סימילאק מבצע המאפשר רכישת מוצרי סימילאק בהנחה משמעותית אל מול המחיר המוצע לצרכן ברשתות השיווק השונות. סימיאלק הינו תמ"ל, תרכובת מזון לתינוק, זהו למעשה תחליף לחלב אם במקרה והאם איננה יכולה להניק או לתת לתינוקה חלב אם. חשוב לציין כי חלב אם מכיל את כל המזון הדרוש לתינוק ולהתפתחות תקינה שלו, ולכל תחליף יש את החסרונות שלו, גם כאשר מדובר על סימילאק גולד, הן מבחינת הרכיבים שלא ניתן להחליפם עבור התינוק והן מבחינת הרכיבים שכן נמצאים בשימוש, כמו שמנים שונים שנועדו להשביע את התינוק ותחליפים שונים.

סימילאק מבצע המופיע בדף זה איננו אומר כי אנו ממליצים על תמ"ל של סימילאק על פני האחרים, אלא משקף את המבצעים המוצעים בשוק. שימו לב כי עליכם לבחון את התמ"ל הטוב ביותר עבור התינוק שלכם לאחר התייעצות עם איש מקצוע ואין להסתמך על הכתוב כאן בשום מקרה כהמלצה להשתמש בתמ"ל סימילאק גולד, סימיאלק שלב 2 וכן הלאה.


.