בזול.נט

כל מה שחשוב לדעת כדי להעביר את החיים בזול

נוטרילון מבצע

1 min read
קניות בסופר

נוטרילון מבצעים


.


נוטרליון מבצע על מותג תמ"ל הצומח בישראל מבית טבע, ענקית התרופות הישראלית. תמ"ל הוא למעשה ראשי תיבות של תרכובת מזון לתינוק. נוטרילון הוא שחקן חדש בשוק תחליפי החלב לתינוקות בישראל והוא מתחרה עם מטרנה, סימילאק שהן שני המותגים המובילים כיום בישראל. אנחנו מציעים לכם להתעדכן אודות מבצעים, מחירים של נוטרילון מסוגים שונים.

נוטרליון קופון באתר האינטרנט של החברה

נוטרליון קלאב הינו מועדון הלקוחות של המותג נוטרליון על שלל סוגיו ומוצריו. הרשמה למועדון הלקוחות של החברה תאפשר לכם לקבל קופון הנחה נוטרליון והצטרפות לדיוור הישיר של החברה המדווח על מבצעים שונים, מוצרים חדשים, טיפים וכן הלאה. ערך נוטרליון קופון הניתן למצטרפים לרשימת הדיוור משתנה מעת לעת ויש להתעדכן באתר החברה בנוגע להנחה שתתקבל לאחר שתזינו את פרטיכם האישיים באתר.

נוטרליון השוואת מחירים באתר מייסופרמרקט

My Supermarket הינו אתר השוואת מחירים ברשתות השיווק השונות המעבירות את מחירי המוצרים שלהן לאתר מיי סופרמרקט: רמי לוי, שופרסל, ויקטורי, יינות ביתן, מגה, מחסני השוק. באתר תוכלו לראות את המחירים המוצעים עבור תמ"ל נוטרליון ברשתות השיווק השונות, את יחס המחיר בכל רשת שיווק ביחסית לשוק, המחיר הזול ביותר וכמובן תמ"ל נוטרליון הנחה במידה וקיימת במאגר המידע של האתר.

נוטרליון קופונים רכישה קבוצתית באתר עזריאלי

אתר עזריאלי.קום כולל בתוכו קופונים של רכישה קבוצתית עבור מוצרי נוטרליון מסוגים שונים, כמו נוטרליון שלב 1, שלב 2, שלב 3, גלוטן, לקטוז וכן הלאה. שימו לב כי הרכישה המוזלת באתר מתבססת על רכישה בכמות של כמה יחידות, בזכות הנחה לכמות, כך שייתכן מאד כי שיטת מכירה זו איננה מתאימה לכם. לאחר ההזמנה ישנה אפשרות לאיסוף המוצר יהיה אפשרי בשתי דרכים, איסוף עצמי ללא עלות או משלוח בתשלום נוסף. לחצו על הקישור כדי לצפות במגוון נוטרליון קופונים באתר עזריאלי.

נוטרליון גרופון

גרופון הוא אחד מאתר הקופונים הגדולים בשוק האינטרנט הישראלי, מעת לעת תוכלו למצוא באתר גרופון קופונים נוטרליון עבור מוצרי נוטרליון השונים והשלבים השונים של המותג. אתרי קופונים וגרופון בראשם, מתבססים על מתן הנחה בעבור רכישה של כמות גדולה, כך שעבור מבצעים נוטרליון המוצעים לגולשי האתר כוללים בתוכם רכישה של מספר יחידות מהמוצר. יש אפשרות לבחור באופציה של איסוף עצמי ללא עלות או לבחור במשלוח עד הבית בתוספת תשלום נוסף.

נוטרליון סופר פארם

רשת סופר פארם מקיימת את שירות סופר פארם אקספרס המעניק את האפשרות להזמין ממגוון מוצרי הרשת  מאתר האינטרנט של הרשת, ללא צורך בהגעה פיזית לחנות אלא רק לקבלם בסניפי הרשת כחבילות במתכונת של איסוף עצמי. מחירי נוטרליון סופר פארם המוצעים בקישור הם המחירים של שירות האקספרס של הרשת, וניתן להתרשם לגבי מבצעים והנחות המוצעים על תמ"ל נוטרליון וכן הלאה ברשת סופר פארם.


להנקה יש יתרונות מובהקים על פני כל תמ"ל גם לאם וגם לתינוק, חלב האם הינו בעל ערך תזונתי גבוה יותר מכל מזון אחר, התזונה המתקבלת היא המאוזנת ביותר החל מהיום הראשון. בחלב אם יש סידן, ברזל ועוד רכיבים רבים שנספגים בקלות רבה יותר אצל התינוק. חלב האם מכיל שומנים בריאים ולא תחליפים או שומנים המופקים מהחי ומהצומח, השומן בלתי רווי הקיים בחלב האם מסייע בהתפתחות מערכות חשובות אצל התינוק בשלב קריטי של חייו, כמו המוח, עיניים ומערכת העצבים.

סקירת המבצעים ומוצרי מטרנה אינם אומרים כי ישנה באתר זה המלצה כלשהי על תמ"ל של חברת נוטרליון לעומת המתחרים ובטח ובטח שלא לעומת חלב אם, פשוט שיקוף של המבצעים המוצעים כרגע עבורכם. חובה עליכם לבחון את התמ"ל הטוב ביותר עבור התינוק שלכם, ולאחר ייעוץ של איש מקצוע, לא להסתמך על הכתוב כאן בשום מקרה כהמלצה להשתמש בתמ"ל ולא בחלב אם, או במותג כלשהו.


.