בזול.נט

כל מה שחשוב לדעת כדי להעביר את החיים בזול

מטרנה במבצע

1 min read
קניות בסופר

מטרנה מבצעים


.


מטרנה במבצע מתייחס לתרכובת מזון לתינוק, תמ"ל, המיוצר בישראל על ידי חברת מטרנה. מטרנה הינו המותג המוביל בישראל, בזכות המוניטין הרב לו המותג זוכה בארץ הן בזכות יתרון השנים של המותג והן בזכות העובדה כי המותג הינו ישראל. בעמוד זה תוכלו לקבל מידע אודות מבצעים ומחירים של תמ"ל מטרנה על סוגיו השונים, כמו מטרנה אקסטרה קר, מטרנה גולד וכן הלאה.

מטרנה קופון באתר האינטרנט של החברה

אתר האינטרנט של מותג המשנה של מטרנה בשם מטרנה מהדרין, מציע קופון הנחה עבור מוצרים שונים של החברה ושל המותג, כמו לדוגמא כפית מטרנה 30, כפית הארכה שתאפשר לכם להגיע לתמ"ל הנמצא בתחתית הקופסא המוארכת שהפכה לסמל של החברה. קופון מטרנה הנחה באתר של החברה משתנה מעת לעת ולעיתים מותנה ברישום לרשימת התפוצה של החברה. לצפייה במגוון מטרנה קופונים לחצו על הקישור, שם תוכלו למצוא גם קופונים עבור מטרנה גולד, מטרנה אקסטרה קר וכן הלאה.

מטרנה השוואת מחירים באתר מיי סופרמרקט

אתר My Supermarket הוא אתר השוואת מחירים המעניק את האפשרות לבצע השוואת מחירים בין מוצרים שונים המוצעים ברשתות השיווק השונות, ביניהם גם של תמ"ל מטרנה. המחירים המוצגים באתר מיי סופרמרקט הם המחירים כפי שנמסרו לאתר על ידי רשתות השיווק השונות השותפות לאתר: רמי לוי, שופרסל, ויקטורי, יינות ביתן, מגה, מחסני השוק. ניתן לראות בין היתר מטרנה מבצעים ורכישות בהנחה. לחצו על הקישור כדי לצפות במחירים של מותגי מטרנה השונים ברשתות השיווק, כמו מטרנה אקסטרה קר, מטרנה גולד, דייסת מטרנה הנחה וכן הלאה.

מטרנה קופונים רכישה קבוצתית באתר עזריאלי

אתר עזריאלי.קום כולל בתוכו קופונים של רכישה קבוצתית עבור מוצרי מטרנה מכל הסוגים, כמו מטרנה גולד, מטרנה אקסטרה קר, דייסות מטרנה, חטיפים לתינוקות וכן הלאה. שימו לב כי הרכישה המוזלת באתר מתבססת על רכישה בכמות של מספר יחידות, הנחה לכמות, כך שיכול להיות ששיטת מכירה זו איננה מתאימה עבורכם. לאחר ההזמנה איסוף המוצר יהיה אפשרי בשתי דרכים, איסוף עצמי ללא עלות או משלוח בתשלום נוסף. לחצו על הקישור כדי לצפות במגוון מטרנה קופונים באתר עזריאלי.

סימילאק גרופון

גרופון הוא ללא ספק אתר הקופונים המוכר בישראל, כך שמעת לעת תמצאו באתר קופונים עבור מוצרי מטרנה השונים, החל מתמ"ל מטרנה אקסטרה קר, מטרנה גולד וכלה במגוון דייסות מטרנה אותן ניתן להוסיף לתמ"ל ולכל מזון אותו אוכל הפעוט שלכם. אתרי קופונים מתבססים על הנחה לכמות גדולה, ולכן מבצעים מטרנה המוצעים באתר כוללים רכישה של כמות של מספר יחידות של המוצר. ניתן לבחור באופציה של איסוף עצמי ללא עלות או במשלוח עד הבית בתוספת תשלום. לחצו על הקישור כדי להתרשם ממגוון קופונים מטרנה גרופון.

מטרנה סופר פארם

רשת סופר פארם מחזיקה את שירות סופר פארם אקספרס המאפשר הזמנת מוצרי החנות ישירות מאתר האינטרנט של הרשת ולקבלם בסניפי הרשת כחבילות במתכונת של איסוף עצמי. מחירי מטרנה סופר פארם המוצעים בקישור הם מחירים המוצעים כחלק משירותי האקספרס של הרשת, וניתן להתרשם לגבי מבצעים והנחות המוצעים על תמ"ל מטרנה גולד, מטרנה אקסטרה קר וכן הלאה ברשת סופר פארם.


מטרנה מבצעים מאפשרים רכישת מוצרי מותג מטרנה בהנחה משמעותית יחסית למחיר המוצע לצרכןרשתות השיווק הגדולות והמוכרות. מטרנה הוא למעשה שם נרדף לתרכובת מזון לתינוק, תמ"ל. תמ"ל הוא תחליף לחלב אם במקרה ואם התינוק לא לתת לתינוקה חלב אם בבקבוק לאחר שאיבה או בהנקה. זה המקום לציין כי חלב אם הוא המזון היחידי המכיל את כל הדרוש לתינוק לטובת התפתחות תקינה שלו, וכמובן שלכל תחליף יש גם את החסרונות שלו, אפילו אם אנחנו מדברים על מטרנה אקסטרה קר שהוא ללא שמן דקל, אך ישנם רכיבים שלא ניתן להעניק אותם לתינוק ללא חלב אם.

סקירת המבצעים ומוצרי מטרנה אינם אומרים כי ישנה באתר זה המלצה כלשהי על תמ"ל, דייסות ושאר מוצרי מטרנה לעומת המתחרים או לעומת חלב אם, אלא שיקוף של המבצעים המוצעים כרגע עבורכם. עליכם לבחון בתשומת לב את התמ"ל הטוב ביותר עבור התינוק שלכם, ובעדיפות לאחר ייעוץ של איש מקצוע, ואין להסתמך על הכתוב כאן בשום מקרה כהמלצה להשתמש בתמ"ל מטרנה גולד, מטרנה אקסטרה קר.


.