בזול.נט

כל מה שחשוב לדעת כדי להעביר את החיים בזול

בלונים

.


מה עושים בשבת עם הילדים? שוב אותה השאלה שעולה בבית לקראת סוף השבוע או אפילו חמור מכך, בשבת בבוקר… אתר בזול שמח להציג בפניכם מספר רחב של פעילויות בחינם המתקיימות ביום שבת וכוללות הצגות חינם לילדים, מופעים לילדים בחינם, כמו גם אטרקציות הפתוחות באופן קבוע ובחינם ברחבי הארץ ורעיונות עבור טיול בשבת בחיק הטבע.

מה עושים בשבת? מיד מתחילים, אתם מוזמנים לגלוש אל הפוסטים הייעודים אשר עולים באתר עבור כל שבת ומרכזים עבורכם את הפעיליות החינמיות המתקיימות ברחבי הארץ, כמו גם קישור לאטרקציות הקבועות וטיולים בטבע המותאמים לעונות השנה. מוכנים? אז הנה אנחנו מתחילים!

מה עושים בשבת הוא אחד התחומים עליהם אנחנו נותנים את הדגש המרכזי באתר בזול, כאשר המטרה היא להמשיך, לשפר ולהעצים את המאגר היחידי ברשת האינטרנט המציג בפניכם ההורים את הדרכים השפויות להעביר את השבת בכיס מבלי לקרוע את הכיס. אנחנו מאמינים שלא חייבים לשלם מאות שקלים בכל חודש רק כדי שהילדים שלנו יוכלו להנות מהצגה או מטיול בחיק הטבע.

מה עושים בשבת הוא כאמור אחד המיזמים שבו אנחנו באתר הכי גאים בו, במיזם מושקעת עבודה מרובה באיסוף החומר מאתרי האינטרנט ומפרסומים שונים, הזנתו אל תוך המאגר והצגתו בצורה ברורה ונגישה לכם הגולשים באתר. אם אתם חושבים שניתן להנגיש אליכם את המידע בצורה אחרת, ברורה וקלה לניווט הרבה יותר, נשמח לשמוע מכם באמצעות טופס יצירת הקשר באתר.

מה עושים בשבת עם ילדים גדולים? העובדה שהילדים גדלו לא אומרת שגם ההוצאות שלכם על בילויים בשבת צריכות לגדול, אמנם ההצגות אינן מתאימות לילדים גדולים, אך ישנן פעילויות כמו מפגשי מעריצים או הופעות של כוכבי רשת שיכולות לעניין את הגדולים יותר בחבורה. בנוסף גם טיולים בחיק הטבע או הפעילויות של רשות הטבע והגנים בהחלט יכולות להתאים.

מה עושים בשבת עם ילדים, היכנסו לאחד הקישורים המופיעים מעלה בכדי לקרוא בהרחבה על נושא הפוסט, כמו לדוגמא עבור פעילויות המרוכזות עבורכם לקראת השבת הקרובה או עבור פעילויות נקודתיות שמצאנו לנכון לפרסם עבורם בהרחבה, כמו לדוגמא רעיונות לטיולים בחיק הטבע.  למרות הרצון של כולנו להעביר את השבת עם מינימום הוצאות, אנחנו מבינים שלא תמיד זה מתאפשר ולכן אנחנו נשתדל להציג בפניכם קופונים שווים במיוחד לאטרקציות מבוקשות.

מה עושים בשבת? הולכים להצגה? אם אתם לא אוהבים את הדוחק והבלאגן שלפעמים מאפיין את ההופעות החינמיות, אתם בהחלט יכולים לבקר באחד מהתיאטראות כדי להנות ממופע. אנחנו פחות מאמינים ברכישת כרטיסים בהנחות של מועדוני הצרכנות או קופונים, שכן בדרך כלל המיקום יהיה רחוק מהבמה, ואנחנו ממליצים לרכוש כרטיס במחיר מלא שמאפשר לכם לבחור את מקום הישיבה הטוב ביותר עבור ילדכם.

מה עושים בשבת - ארכיון האתר

שנת 2019

.